IT Danışmanlığı

Web Tabanlı Open Source Çözümleri

Tubisan Yazılım ve Otomasyon | Web Tabanlı ERP, BPM, EBYS, İş Akışı, İş Takibi ve İş Zekası Çözümleri: Alfresco, OpenERP, Openbravo, Pentaho BI, ProcessMaker BPM, Magento,Vtiger, Web Tabanlı ERP, BPM, BI, DMS Çözümleri Türkçe ve Tubisan’da.

Danışmanlığını verdiğimiz yazılımlar

os
Close
Please wait...
Close

BT Danışmanlığı

BT Danışmanlık hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Teknoloji Mimarlarımız tarafından yapılan teknik çalışmalar neticesinde, Veri Merkezi, İletişim Altyapısı, Ağ ve Bilgi Güvenliği, Saha Yapılandırılması konularında, envanter yönetimi, mevcut yapıların analizi, değişiklik yönetimi prosedürleri gibi hizmetlerin hazırlanarak, uygun ve verimli çözümleri müşterilerimize sunmayı içermektedir.

BT Danışmanlığı

İşletmelerde bilgi teknolojilerinin kullanımı ile zaman ve personel gibi kaynakların optimum yönetimi, verimlilik artışı, maliyetlerin düşürülmesi, daha kaliteli hizmet üretimi ve rekabet gücünün arttırılması amaçlanır. Birçok işletme bu amaçlara ulaşmak için teknoloji yatırımı yapmakta fakat sonuç alamamaktadır. Diğer taraftan, yazılım projelerinde projenin başarısı, yazılımın kalitesinden çok uyarlama ve eğitim hizmetlerinin kalitesine ve sürekliliğine bağlıdır. Etkin proje yönetiminin önemi burada ortaya çıkmaktadır.
Hizmetlerimiz; BT altyapısı dahilinde bulunan server sistemlerinin devamlılığının sağlanması için gereken destek ve geliştirme projelerinin uygulanması, firmaya artı değerler katacak sistemlerin önerilerinin yapılması, altyapısının güvenlik politikalarının incelenip, gereken uygulamaların projelendirilip, uygulanmasının sağlanmasıdır.
Tüm kullanıcılara gereken destek işlemlerinin karşılanmasına yönelik altyapının kurulması, son kullanıcı çağrılarının kayıt altına alınması, periyodik aktivite raporlarının yayınlanmasını kapsamaktadır. Ayrıca, dış lokasyonlarında masaüstü son kullanıcı sistemleri ve çevre birimlerine yönelik yerinde isletim desteğinin sağlanmasını ve söz konusu hizmetlerin karsılanması amacıyla personel istihdamını kapsamakta olup asağıda ana başlıkları ve kapsamları verilen hizmetlerin sunulmasını içermektedir.
Tubisan, hizmetlerini en etkin ve kaliteli düzeyde sağlamak amacı ile, uluslararası eğitim kurumu olan Microsoft Certified Silver Partner, Cisco Select Partner ve Mile2 Security Training Partner yetkisine sahip kurmumuz tarafından yetiştirilmiş (MCSE,MCPD,MCT,CCNA,CCNP,CISSP sertifikalarına sahip) teknik destek personeli ve server teknolojileri için teknik ve alt yapı bilgisi üst düzey olan eğitmenlerimiz destek verir.
Anlaşma kapsamında olan hizmetlerin bütünü, bu süreçler ile entegre olarak sağlanmaktadır. Hizmetler ile entegre olan süreçlerin listesi aşağıdaki gibidir.
a) Sistem ve Ağ Yönetimi Desteği / Problem Yönetimi
b) Projeler Oluşturma ve Uygulama Desteği
c) Güvenlik Politikaları Oluşturma ve Uygulama Desteği
d) Son Kullanıcı Destek / Problem Yönetimi
e) Konfigürasyon ve Envanter Yönetimi
f) Hizmet Seviyesi Yönetim
g) Çalışma Kalitesini Arttırmak Amacıyla Son Kullanıcı Eğitimleri

Close

Danışmanlık Talep Formu

Please wait...
Close

Microsoft Danışmanlığı

Yetkin ve deneyimli kadromuz tarafından sunulan Microsoft Danışmanlık Hizmetleri kapsamında, işletmelerin BT yatırımlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak üzere teknik uzmanlıkla bütünleşen iş ve sektör analizlerini esas alıyoruz. Planlama, kurulum ve destek süreçlerinin her aşamasında sunduğumuz bu hizmet ile,uygulama planlaması, dağıtık ağ mimarisi bilgi işlemi ve diğer ileri düzeyde teknoloji ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmalığı günümüzde bir lüks değil ihtiyaçtır. Çünkü teknoloji ve internet Çağının gelişmesi ile iletişim ve reklam mecrası da farklı bir sektör alana doğru yönelmiştir. Sosyal medya ajansları adı ile markaların reklam ve pazarlama tanıtımları artık internet ortamına taşınmıştır. Internet ortamındaki durum ise daha da Çok reklam yapma olasılığı sağlamakta ve bu sayede milyonlarca kişiye ulaşma imkanını size sunmaktadır.

Stratejik Bilişim Danışmanlığı

1) Kurumsal Bilişim Stratejisi Belirleme ve Planlama
2) Yönetim Kararları Desteğini Alma ve Yeniden Yapılandırma
3) Teknoloji ve Tedarikçi Araştırma, Bulma ve Değerlendirme
4) Bilgi Sistemlerine Ait Süreçlerin Analizi
5) Bilişim ve İletişim (ICT) Portföy Yönetimi.
6) Bulut Bilişim Danışmanlığı
7) Bilişim Yönetim Sistemlerinin Tasarımı ve Grafiğinin Çizilmesi
8) Güvenlik Yönetim/Denetim Uygulamaları.
9) Bilişim Sistemleri Durum Tespiti ve Değerlendirmesi (IS-IT Audit / IS-IT Check-Up)
10) Bilişim Sistemlerinde Sorun ve Kriz Yönetimi desteği.
11) Kurumun İş Süreçlerine Uygun Yazılım Geliştirilmesi
12) Bilişim Sözleşmeleri hazırlama ve yetkili aracılık yapma
13) Dış Kaynak/Partnerlik Esaslarının Belirlenmesi ve Sözleşmelerin Hazırlanması

 

Sosyal Medya Araştırmaları

Tubisan Bilişim olarak bilişim teknolojileri konusundaki tecrübelerimizi kullanarak, kamuoyunun nabzını tutma konusunda bugüne kadar ortaya konmamış, yepyeni bir Çözüm üretmiş bulunuyoruz. Gündeme gelen herhangi bir konu ile ilgili olarak internette vatandaşlar tarafından yazılan yorumları takip edebilen bir yazılım geliştirdik. Yazılımsal robotlarımız belirlediğimiz konularla ilgili gazete haberlerinin altında yapılan yorumlar ile twitter, facebook, sözlükler ve forumlar gibi sosyal medya sitelerinde yazılan yorumları topluyor. Toplanan yorumlar yine yazılım araÇlarının sağladığı kolaylıklardan faydalanılarak Çalışanlarımızca (operatörler) hızla tasnif ediliyor. Anlamsız yorumlar ayıklanıyor. Hakaret ve espriler ayrı kategorilerde depolanıyor. Tekrarlanma frekanslarına göre öne Çıkan fikirler, argümanlar tespit ediliyor. Bundan sonra toplanan tüm bilgiler Çeşitli raporlara dönüştürülerek sunuluyor.

Yazılım Geliştirme ve Uygulama

Tubisan, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden İnnova, size özel en ideal Çözümü sunabilmek için objektif hareket eder. J2EE ve PHP başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik uçtan uca Çözüm sunar.

Web tabanlı ve windows tabanlı uygulama yazılımları yanı sıra mobil cihazlar için Çözümler geliştirmektedir.

Network ve Altyapı Uygulama ve Danışmanlığı

Günümüzde gittikçe büyüyen verinin iletilmesini sağlamak kurumların başarısını etkileyen en önemli unsurlardandır. Doğru bir ağ altyapısı ile gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayın.
Tüm sektörler açısından artan bilginin üretilmesi, korunması, saklanması ve yeniden kullanılabilmesi network altyapılarının doğru ve ölçeklenebilir olması ile karşılanabilir. Firmalar için yaşamsal öneme sahip olan ve ses, görüntü, veri aktarımı doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan ağları ile mümkündür.

Tubisan Network hizmetlerinin müşteriler için yararları;
– Network operasyon harcamalarında azalma,
– Network yönetim kapasitesinde artış,
– Firmaların büyüme stratejilerine destek,
– İş sürekliliği sağlanması,