Telefon
WhatsApp

Tubisan Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

Hakkımızda

Bilişim, Gelişim, Değişim…

Tubisan Yazılım ve Bilişim Teknolojileri 1998 yılında kurulmuştur. Deneyimli kadrosuyla, kuruluşundan günümüze müşterilerini anlamaya ve onların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya özen göstermiştir. Amatör ruh ve profesyonel yaklaşım ilkelerini daima ön planda tutan şirketimiz, birçok müşterisi ile çok uzun süreli ilişkiler kurabilmeyi başarmıştır.

Tubisan Yazılım ve Bilişim Teknolojileri , Yazılım, Güvenlik, Bilişim Teknolojileri, İletişim ve Telekomünikasyon alanında faaliyet göstermektedir. Tubisan Yazılım ve Bilişim Teknolojileri, sürekli gelişen teknolojilerin, birbirleriyle iç içe geçmiş uygulama alanlarında uçtan uca yazılım çözümleri üretir. Aşağıdaki başlıklarla özetlenebilir,

• Güçlü bir çözüm mimarisinin yazılımsal olarak hayata geçirilmesi.
• Var olan sistemlerin bütünleşik bir yapıda çalışmasının sağlanması, yazılımsal ve donanımsal entegrasyonların yapılması.
• Teknolojik gelişmeler ışığında, ihtiyaçların her zamankinden daha avantajlı yapılabilmesi için daha yeni platformlar oluşturulması, yazılım alt yapısının güncel ve güvenli kalmasının sağlanması.
• Süreçlerin ve sistemin kesintiye uğramaması için gerekli tüm önleyici tedbirlerin hem yazılım hem de donanım sistemi içinde bütünleşik olarak tasarlanması,

Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Tubisan Yazılım ve Bilişim Teknolojileri, gerçekleştirdiği faaliyetler ve kaliteli hizmet ile ulusal projeler yaratmaktadır.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU